Kategorie
Kampaně
Kontakty

+420 603 424 169 (T-Mobile)

Unit Portables CZ/SK
výhradní dovoz a distribuce
Švabinského 1
149 00 PRAHA 4

Unit Portables

Unit Portables je švédská firma, která působí více jak na 30 trzích po celém světě. Tyto webové stránky slouží jako prezentace pro české a slovenské zákazníky.

Unit Portables cílí na mladší skupinu zákazníků, kteří chtějí skloubit design, městskou módu a ochranu pro svoje mobilní přístroje. Produkty firmy Unit Portables nachází tržní mezeru mezi již stereotypními brašnami na notebooky, Ipady a dalšími zařízeními. Přichází tak s novým a nevšedním designem a možností uzpůsobení si produktů podle individuálních potřeb každého z nás.

Všechny produkty jsou připraveny pro propojení se navzájem a tím umožňují jedinečnou možnost stmelit a ochránit naše nejcennější zařízení pod jedním funkčním designem a docílit tak maximální souhry a sladění našich drahocenných elektronických zařízení.

Naše Vize

Vizí Unit Portables™ je vyplnit mezeru na trhu mezi všedními brašnami a snobskou módou pro notebooky. Přichází s nevšedním designem a zajistí za dostupnou cenu jak funkční potřeby tak i pěkný vzhled.

Očekávané Units

výroba pouzdra na pas pouzdro na pas

Unit Portables stále pracuje na dalších Unit produktech. Náš cíl je postupně budovat systém Unit Portables flexibilnější a funkčnější. Současné Unit 01-04 jsou k dispozici v devíti barevných variacích a tím chceme dát každému k dispozici možnost 100% přizpůsobení našeho systému přesně podle jeho potřeb.

Unit 05-11 navazují na sadu 01-04 a přichází s dalšími možnostmi a rozšířeními, které oceníte v dnešní hektické době na cestách.

V současné době jsou ve vývoji také Units 12-18, tak se jistě máte na co těšit.

Pokud nám chcete zanechat nějakou odezvu nebo doporučení neváhejte nás kontaktovat na info@unitportables.cz. Jsme Vám plně k dispozici.

návrh pouzdro na pas

Units?

Unit Portables je založen na jednoduchém numerickém systému, kdy každá Unit má svoje číslo. Definice Unit je každá brašna, taška nebo pouzdro v systému Unit Portables.